SPRZEDAŻ CEGIEŁEK
NA MECZU PIŁKI SIATKOWEJ
8–10 marca w naszej szkole odbył się Turniej finałowy III ligi siatkówki
mężczyzn.
Dzięki uprzejmości prezesa MTS WINNER
Czechowice-Dziedzice Adama Prończuka przed każdym meczem wolontariusze z „Pól Nadziei” zbierali datki na
budowę hospicjum.
Odnieśliśmy wspólne zwycięstwo, nasi siatkarze
zajęli drugie miejsce, a nasze puszki zapełniły się pieniędzmi.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli
dzieło budowy hospicjum w Bielsku-Białej poprzez zakup cegiełki.
Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek