Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

11 marca 2013

Mecz...Sprzedaż cegiełek...Pola Nadziei...


SPRZEDAŻ CEGIEŁEK
NA MECZU PIŁKI SIATKOWEJ

 8–10 marca w naszej szkole odbył się Turniej finałowy III ligi siatkówki mężczyzn.
Dzięki uprzejmości prezesa MTS WINNER Czechowice-Dziedzice Adama Prończuka przed każdym meczem  wolontariusze z „Pól Nadziei” zbierali datki na budowę hospicjum.

Odnieśliśmy wspólne zwycięstwo, nasi siatkarze zajęli drugie miejsce, a nasze puszki zapełniły się pieniędzmi.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli dzieło budowy hospicjum w Bielsku-Białej poprzez zakup cegiełki.

Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci