Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

11 marca 2013

Zajęcia fitness odbyły się:D


         Kolejną akcją w ramach „Pól Nadziei” był maraton fitness. Koordynatorzy akcji zaprosili do naszej szkoły panią Agnieszkę, która przy muzyce przeprowadziła energetyczne zajęcia zumby, następnie spokojniejsze ćwiczenia zaprezentowała pani Paulina, a na koniec pani Paulina zważyła nas swoją profesjonalną wagą.
Na początku solidny wycisk przy muzyce, pot lał się po plecach, ale nauczyciele, rodzice i uczniowie ramię w ramię ćwiczyli i pracowali nad swoją sylwetką. Taryfy ulgowej nie było. Po przerwie, odbyło się spotkanie z panią dietetyk, która wprowadziła nas w tajniki zdrowego odżywiania. A że każdy chce wiosną dobrze wyglądać, wszyscy słuchali co, ile i jak często jeść…. albo czego unikać L.  
     Warto było tego popołudnia przyjść do naszego Gimnazjum! Najważniejszy był jak zawsze cel – zbiórka datków na budowę hospicjum w Bielsku–Białej. Zaproszeni goście oczywiście bezpłatnie służyli nam swoją pomocą, za co serdecznie im dziękujemy. Szkoda tylko, że frekwencja nie była większa….

Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci