Na początku solidny wycisk przy muzyce,
pot lał się po plecach, ale nauczyciele, rodzice i uczniowie ramię w ramię
ćwiczyli i pracowali nad swoją sylwetką. Taryfy ulgowej nie było. Po przerwie,
odbyło się spotkanie z panią dietetyk, która wprowadziła nas w tajniki zdrowego
odżywiania. A że każdy chce wiosną dobrze wyglądać, wszyscy słuchali co, ile i
jak często jeść…. albo czego unikać L.
Warto było tego popołudnia przyjść do
naszego Gimnazjum! Najważniejszy był jak zawsze cel – zbiórka datków na budowę
hospicjum w Bielsku–Białej. Zaproszeni goście oczywiście bezpłatnie służyli nam
swoją pomocą, za co serdecznie im dziękujemy. Szkoda tylko, że frekwencja nie
była większa….
Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek