Przed nami już dziewiąte obchody Dnia Dobrych
Uczynków! Zapraszam całą społeczność szkolną do przyłączenia się do obchodów tego dnia. Przez cały rok
robimy mnóstwo dobrych uczynków, ale w tym dniu kładziemy szczególny nacisk na
niektóre nasze działania.
Zapraszam
do :
-
pisania listów i kartek do podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”,
-
zbiórki maskotek, książeczek i gier również dla podopiecznych „Marzycielskiej
poczty”,
-
zbiórki nakrętek dla chorej Amelki.
Przeczytajcie informacje na gazetkach na
korytarzach. Tam umieszczone są szczegóły.
Do akcji możecie przyłączyć się w każdym momencie. Czekam na wszystkich
w świetlicy.
Urszula Jakubiak
