Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

15 maja 2013

IX Dzień Dobrych Uczynków





Przed nami już dziewiąte obchody Dnia Dobrych Uczynków! Zapraszam całą społeczność szkolną do przyłączenia  się do obchodów tego dnia. Przez cały rok robimy mnóstwo dobrych uczynków, ale w tym dniu kładziemy szczególny nacisk na niektóre nasze działania.
 Zapraszam do :
- pisania listów i kartek do podopiecznych „Marzycielskiej Poczty”,
- zbiórki maskotek, książeczek i gier również dla podopiecznych „Marzycielskiej poczty”,
- zbiórki nakrętek dla chorej Amelki.
Przeczytajcie informacje na gazetkach na korytarzach. Tam umieszczone są szczegóły.  Do akcji możecie przyłączyć się w każdym momencie. Czekam na wszystkich w świetlicy. 
Urszula Jakubiak

                                                                                            

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci