Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

24 maja 2013

"Wiosna w obiektywie"-wyniki


       22 maja nastąpiło podsumowanie konkursu fotograficznego 
Wiosna w obiektywie”.
Niestety, tym razem, wpłynęły prace tylko od czterech uczestników. 
W konkursie wzięli udział:

Anna Bartosik                      -          nagroda

Dominika Daniel                  -          nagroda

Martyna Feilhauer   -           wyróżnienie

Marek Korczyk                    -           nagroda

Wszystkie zdjęcia oddawały urok i piękno tej niepowtarzalnej pory roku .
Ze względu na zbliżony poziom prac  uczestników konkursu nie przyznano miejsc.
Gratuluję i życzę wielu wspaniałych chwil z aparatem w ręku, aby zatrzymać upływający czas.
                                                                  Urszula Jakubiak

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci