22 maja nastąpiło podsumowanie konkursu
fotograficznego
„Wiosna w obiektywie”.
Niestety, tym razem, wpłynęły prace tylko od czterech uczestników.
W konkursie wzięli udział:
Anna Bartosik - nagroda
Dominika Daniel - nagroda
Martyna Feilhauer - wyróżnienie
Marek Korczyk - nagroda
Wszystkie zdjęcia oddawały urok i piękno tej
niepowtarzalnej pory roku .
Ze względu na zbliżony poziom prac uczestników konkursu nie przyznano miejsc.
Gratuluję i życzę wielu wspaniałych chwil z aparatem w ręku, aby zatrzymać upływający czas.
Ze względu na zbliżony poziom prac uczestników konkursu nie przyznano miejsc.
Gratuluję i życzę wielu wspaniałych chwil z aparatem w ręku, aby zatrzymać upływający czas.
Urszula
Jakubiak