Dnia 23 października w naszej szkole odbył się apel poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II. W apelu zostało wspomniane to wielkie wydarzenie w historii świata-czyli wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Usłyszeliśmy również wiersze J. Słowackiego i Gałczyńskiego, które zapowiedziały Wielkiego Papieża. Nie zabrakło także ulubionej pieśni Papieża "Barki".
W ciągu roku uczniowie wzięli udział w konkursach poświęconych Wielkiemu Polakowi - plastycznym i konkursie wiedzy. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła także w " I Rajdzie Papieskim na Magurkę".
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom apelu i tym, którzy wzięli udział w konkursach.
katechetka A. Buczek
Wszystkie zdjęcia z występu znajdują się pod linkiem - KLIK.
