Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

26 października 2015

Rok Św. Jana Pawła II - apel

     Dnia 23 października w naszej szkole odbył się apel poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II. W apelu zostało wspomniane to wielkie wydarzenie w historii świata-czyli wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Usłyszeliśmy również wiersze J. Słowackiego i Gałczyńskiego, które zapowiedziały Wielkiego Papieża. Nie zabrakło także ulubionej pieśni Papieża "Barki".


    W ciągu roku uczniowie wzięli udział w konkursach poświęconych Wielkiemu Polakowi - plastycznym i konkursie wiedzy. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła także w " I Rajdzie Papieskim na Magurkę".

      Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom apelu i tym, którzy wzięli udział w konkursach.

katechetka A. Buczek
Wszystkie zdjęcia z występu znajdują się pod linkiem - KLIK. 

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci