Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

9 października 2015

Dzień Chłopaka wśród przyjaciół z Pszczyny


   W czwartek 24 września 2015 r. uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią Moniką Kłyszewską oraz panią Urszulą Jakubiak mieli okazję wspaniale spędzić czas wraz z podopiecznymi DOREW w Pszczynie.



 Pogoda sprzyjała aktywnej rekreacji oraz zabawom na powietrzu. Gospodarze Ośrodka przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich chłopaków z okazji ich święta.



    Szczegółową relację z tego spotkania oraz pełną „dokumentację” fotograficzną możecie znaleźć na stronie Ośrodka <KLIK>.
Czas spędzony z przyjaciółmi minął bardzo szybko  i baaardzo przyjemnie!   
Serdecznie dziękujemy za gościnę! :)

Urszula Jakubiak

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci