W
czwartek 24 września 2015 r. uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią
Moniką Kłyszewską oraz panią Urszulą Jakubiak mieli okazję wspaniale spędzić
czas wraz z podopiecznymi DOREW w Pszczynie.
Pogoda sprzyjała aktywnej
rekreacji oraz zabawom na powietrzu. Gospodarze Ośrodka przygotowali miłą
niespodziankę dla wszystkich chłopaków z okazji ich święta.
Szczegółową relację
z tego spotkania oraz pełną „dokumentację” fotograficzną możecie znaleźć na
stronie Ośrodka <KLIK>.
Czas spędzony z przyjaciółmi minął bardzo
szybko i baaardzo przyjemnie!
Serdecznie
dziękujemy za gościnę! :)
Urszula Jakubiak