Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

15 października 2015

Wyjazd do Krakowa

    



 26.09. 2015 r. grupa 37 uczniów naszej szkoły wyjechała do Krakowa do Muzeum Armii Krajowej. 








     Młodzież miała możliwość pogłębienia wiedzy historycznej dotyczącej Polski w pierwszej połowie XX w. Szczególnie ciekawie przedstawiono historię II wojny światowej i Armii Krajowej. Eksponaty zgromadzone jak broń , dokumenty, zdjęcia przybliżają młodym ludziom atmosferę tamtych czasów – patriotyzm Polaków.






     Uczniowie i opiekunowie dziękują organizatorowi FUNDACJI BUDOWY KOMPLEKSÓW MIESZKALNYCH „ WIARUS” – WISŁA za zaproszenie i sfinansowanie pobytu w Muzeum Armii Krajowej.

                                     
                          
                                                                                         Opiekun: Małgorzata Krótka

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci