26.09. 2015 r. grupa 37 uczniów naszej szkoły wyjechała do Krakowa do Muzeum Armii Krajowej.
Młodzież miała możliwość pogłębienia wiedzy historycznej dotyczącej Polski w pierwszej połowie XX w. Szczególnie ciekawie przedstawiono historię II wojny światowej i Armii Krajowej. Eksponaty zgromadzone jak broń , dokumenty, zdjęcia przybliżają młodym ludziom atmosferę tamtych czasów – patriotyzm Polaków.
Uczniowie i opiekunowie dziękują organizatorowi FUNDACJI BUDOWY KOMPLEKSÓW MIESZKALNYCH „ WIARUS” – WISŁA za zaproszenie i sfinansowanie pobytu w Muzeum Armii Krajowej.
Opiekun: Małgorzata Krótka



