Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

30 listopada 2015

Nowy blog

Z przyjemnością informujemy, że został utworzony NOWY BLOG naszej szkoły.
Dotyczy on działalności Samorządu Uczniowskiego.

Nowości będą wyświetlały się w panelu bocznym naszego bloga oraz na Facebooku.

Zapraszamy !
http://samorzadgp2.blogspot.com/

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci