![]() |
| pixabay |
Zachęcamy Uczniów GP2
do udziału w zbiórce makulatury!
Makulaturę zapakowaną w paczki prosimy podpisać symbolem klasy i nr. z dziennika – ( np. 1a , 31).
Odbiór odbędzie się w dniach
od 21 do 25 listopada 2016 od 7.30 do 8.00
w szatni oraz 26 listopada br. (w sobotę)
od godz. 9.00 do godz. 11.00.
Zaangażujcie rodzinę, sąsiadów, znajomych!
Zbierając makulaturę – ratujesz lasy! …
I zdobywasz punkty do oceny z zachowania.
