21 marca
zgodnie ze staropolskim zwyczajem chcemy pożegnać długą, złą zimę i uroczyście
przywitać najpiękniejszą porę roku - WIOSNĘ.
W związku z tym ogłaszamy tradycyjny konkurs
na Marzannę.
Kukła przedstawiająca srogą zimę zostanie
spalona na szkolnym boisku 21 marca i od tego dnia będzie królowała wiosna.
Marzanna może być wykonana przez klasę , grupę przyjaciół lub indywidualnie. Na
uczestników konkursu czekają wiosenne nagrody. Prace należy dostarczyć do
świetlicy do 20.03.
DBAJMY PIECZOŁOWICIE O RODZIME TRADYCJE.
Urszula Jakubiak