Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

26 lutego 2013

Konkurs na Marzannę


21 marca zgodnie ze staropolskim zwyczajem chcemy pożegnać długą, złą zimę i uroczyście przywitać najpiękniejszą porę roku - WIOSNĘ. 
W związku z tym ogłaszamy tradycyjny konkurs na  Marzannę.
Kukła przedstawiająca srogą zimę zostanie spalona na szkolnym boisku 21 marca i od tego dnia będzie królowała wiosna. Marzanna może być wykonana przez klasę , grupę przyjaciół lub indywidualnie. Na uczestników konkursu czekają wiosenne nagrody. Prace należy dostarczyć do świetlicy do 20.03. 
Marzanny wykonane w zeszłym roku
Zapraszamy do licznego udziału.                           
DBAJMY PIECZOŁOWICIE O RODZIME TRADYCJE.
                                         Urszula Jakubiak

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci