Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim
w dniu 7
marca o godz. 13.45 w sali nr 30.
Można wziąć udział w trzech następujących kategoriach:
1.
Teatr jednego aktora.
2.
Wiersz plus proza.
3.
Poezja śpiewana.
Dodatkowych informacji udziela pani J. Kucharska
oraz pani A. Szymańska.
oraz pani A. Szymańska.