Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

19 kwietnia 2013

Marzycielska poczta


         Niedawno na zajęciach w świetlicy nasi uczniowie zostali zapoznani z akcją „Marzycielska Poczta”. Dowiedzieli się o celach działania fundacji „Dobry uczynek” , która jest inicjatorem tej akcji. Niektórzy uczniowie naszego gimnazjum postanowili przyłączyć się   do wspaniałej akcji i napisać listy do swojego rówieśnika. Po zapoznaniu się  z profilami podopiecznych wybraliśmy Mateusza, który w 19 kwietnia obchodzi swoje 16-te urodziny. Przygotowaliśmy dla niego życzenia  i niespodzianki , które,  mamy taką nadzieję, dotrą na czas. 

W akcji bierzemy udział po raz pierwszy, ale będziemy się starali kontynuować udział  w  tak wspaniałym przedsięwzięciu kierując się dewizą:                                                        
"To co robimy dla innych, jest tym,
co naprawdę warto robić"
                                                                                   Urszula Jakubiak 

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci