Niedawno
na zajęciach w świetlicy nasi uczniowie zostali zapoznani z akcją „Marzycielska
Poczta”. Dowiedzieli się o celach działania fundacji „Dobry uczynek” , która
jest inicjatorem tej akcji. Niektórzy uczniowie naszego gimnazjum postanowili
przyłączyć się do wspaniałej akcji i
napisać listy do swojego rówieśnika. Po zapoznaniu się z profilami podopiecznych wybraliśmy
Mateusza, który w 19 kwietnia obchodzi swoje 16-te urodziny. Przygotowaliśmy
dla niego życzenia i niespodzianki ,
które, mamy taką nadzieję, dotrą na
czas.
W akcji bierzemy udział po raz pierwszy, ale będziemy się starali
kontynuować udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu kierując się
dewizą:
"To co robimy dla innych, jest tym,
co naprawdę warto robić"
Urszula
Jakubiak