Po
raz XVI-ty w naszym mieście odbyły się Zawody Drużyn Młodzieżowych
w Udzielaniu Pierwszej Pomocy pod Patronatem Burmistrza
Czechowic-Dziedzic. W zawodach udział wzięło czternaście drużyn ze szkół
podstawowych, gimnazjów i szkół średnich naszego miasta.
Zawody
polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym oraz na rozwiązaniu testu
z historii PCK i Pierwszej Pomocy.
Zdjęcia zapożyczone z oficjalnej strony konkursu: czytaj tutaj!
Drużyna
z naszego gimnazjum w składzie: Ewelina Klisik – kapitan zespołu, Julia
Wysocka, Sabina Kwiatkowska, Weronika Milewicz i Klaudia Szatanik zdobyły
III-cie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych (na sześć zespołów).
Gratulujemy!!!
Opiekun grupy Bogumiła Nycz

