Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

23 kwietnia 2013

XVI MIEJSKIE ZAWODY DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY


Po raz XVI-ty w naszym mieście odbyły się Zawody Drużyn Młodzieżowych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. W zawodach udział wzięło czternaście drużyn ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich naszego miasta.
Zawody polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym oraz na rozwiązaniu testu z historii PCK i Pierwszej Pomocy.

Zdjęcia zapożyczone z oficjalnej strony konkursu:  czytaj tutaj!
Drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Ewelina Klisik – kapitan zespołu, Julia Wysocka, Sabina Kwiatkowska, Weronika Milewicz i Klaudia Szatanik zdobyły III-cie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych (na sześć zespołów).
Gratulujemy!!!
Opiekun grupy Bogumiła Nycz

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci