Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

23 kwietnia 2013

Wyniki konkursu „RECYKLING W POLSCE”


Miło nam  poinformować, iż uczeń kl. 1a  MARCIN DANIELCZYK  i  uczennica kl. 2c DOMINIKA RYSZKA uzyskali  I i III miejsce w konkursie na prezentację multimedialną z zakresu ekologii pt. „RECYKLING W POLSCE” zorganizowanym przez Zespół  Szkół „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach.
Laureaci pierwszych trzech miejsc zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Specjalne wyróżnienia otrzymali uczniowie: Bartłomiej Mikołajczuk, Oliwia Krywult i Krzysztof Kucharski z Gimnazjum Nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach.
Gratulujemy!


Nauczyciel informatyki Bogumiła Nycz

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci