Miło nam poinformować, iż uczeń kl. 1a MARCIN DANIELCZYK i uczennica kl. 2c DOMINIKA RYSZKA uzyskali I i III miejsce w konkursie na prezentację
multimedialną z zakresu ekologii pt. „RECYKLING
W POLSCE” zorganizowanym przez Zespół Szkół „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach.
Laureaci pierwszych
trzech miejsc zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Specjalne wyróżnienia otrzymali uczniowie: Bartłomiej Mikołajczuk, Oliwia
Krywult i Krzysztof Kucharski z Gimnazjum Nr 2 w Czechowicach –
Dziedzicach.
Gratulujemy!
Nauczyciel
informatyki Bogumiła Nycz