Po raz
kolejny nasze gimnazjum włączyło się w realizację Kampanii Ogólnopolskiej
"Zachowaj Trzeźwy Umysł".
Uczniów
zapraszam do udziału w trwających konkursach:
Konkurs
plastyczno-literacki „Dzielę się pięknem”.
Konkurs „Szukamy
Młodych Mistrzów – Lokalni Liderzy” - w jaki sposób udzielasz się w swojej
miejscowości pobierz tutaj
Urszula Jakubiak
