Przez cały rok szkolny 2012/2013 uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego
w Czechowicach - Dziedzicach włączali się do pięknej i jakże szlachetnej akcji pod
nazwą "Dziewczynka z zapałkami”. Jej inicjatorem jest fundacja działająca na rzecz poprawy
warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych patologią. Fundusze
zebrane podczas akcji w sklepie „Dziedzic”
rozdysponowane są pomiędzy tych rówieśników w całej Polsce, którzy najbardziej
potrzebują wsparcia.
Dziękuję uczniom
pracującym przez cały rok w charakterze wolontariuszy, którzy poświęcili swój
wolny czas.
Oto lista 55 wolontariuszy:Antonik Sara, Balonek Karolina, Bartosik Anna, Burda Adriana, Bolek Daria, Berka Aleksandra, Bartoszek Karolina, Biernat Iga, Białek Karolina, Burian Angelika, Brzóska Magdalena, Czylok Paulina, Chołda Zuzanna, Draga Agnieszka, Dratnal Karolina, Faruga Wiktoria, Fatyga Dominik, Fołta Klaudia, Feilhauer Martyna, Grzywa Anna, Gołąbek Paweł, Greczka Joanna, Gruba Paulina, Hałas Anna, Jurczyk Aleksandra, Kołodziej Katarzyna, Korczyk Karolina, Kwiatkowska Sabina, Krzempek Marta,Kosińska Natalia, Krawczyk Marta, Mederska Kinga, Milewicz Weronika, Majewska Weronika, Nitek Sylwia, Legierska Alicja, Legierska Kinga, Le Thanh Lidia, Puzoń Gabriela, Raszka Anna, Raszka Hanna, Rączka Klaudia, Rutkowska Magda, Szendzielorz Paulina, Strządała Klaudia, Szymańska Justyna, Ślęzak Martyna, Szopa Karolina, Świerczyna Klaudia, Zejc Katarzyna, Zolich Dagmara, Zachara Paulina, Zubrzycka Natalia.
I pamiętajmy o maksymie, która
towarzyszyła naszym działaniom w tym roku szkolnym:
"To co
robimy dla innych, jest tym,
co naprawdę warto robić"
Urszula Jakubiak
szkolny koordynator akcji
