Serdecznie zapraszam do udziału
w tegorocznej edycji
Powiatowej Ligi Szachowej 2015.
Wzorem lat ubiegłych zostaną rozegrane 4 turnieje (7 rund po 10 minut na zawodnika) na terenie Powiatu Bielskiego.
W tym roku rozpoczynamy
- turniejem w Domu Kultury w Porąbce 23.10.2015 r. (piątek) o godzinie 10:00.
- 2 turniej: 06.11.2015 r. (piątek) - Dom Kultury w Kozach,
- 3 turniej: 27.11.2015 r. (piątek) - Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach,
- 4 turniej: 05.12.2015 r. (sobota) - Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.
Udział w turniejach jest całkowicie bezpłatny.
Zgłoszenia do 16.10.2015 roku u pani Urszuli Jakubiak.
