Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

9 października 2015

Komunikat dla szachistów.

Serdecznie zapraszam do udziału 
w tegorocznej edycji 
Powiatowej Ligi Szachowej 2015.


Wzorem lat ubiegłych zostaną rozegrane 4 turnieje (7 rund po 10 minut na zawodnika) na terenie Powiatu Bielskiego.
W tym roku rozpoczynamy
  • turniejem w Domu Kultury w Porąbce 23.10.2015 r. (piątek) o godzinie 10:00.
Następne turnieje:
  • 2 turniej: 06.11.2015 r. (piątek) - Dom Kultury w Kozach,
  • 3 turniej: 27.11.2015 r. (piątek) - Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach,
  • 4 turniej: 05.12.2015 r. (sobota) - Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

Udział w turniejach jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia do 16.10.2015 roku u pani Urszuli Jakubiak.

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci