28 września 2015 roku w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja języka polskiego. Wszyscy uczniowie klasy 1 c przenieśli się na Olimp, gdzie konsumowali nektar i ambrozję. Każdy przebrał się za wybranego boga i przedstawił jego historię. Uczta dała mam odrobinę boskości czasów mitycznych.Zobaczcie sami, jak pięknie wyglądaliśmy...
Bogumiła Łucka

