Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

2 października 2015

Nietypowa lekcja języka polskiego


    28 września 2015 roku w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja języka polskiego. Wszyscy uczniowie klasy 1 c przenieśli się na Olimp, gdzie konsumowali nektar i ambrozję. Każdy przebrał się za wybranego boga i przedstawił jego historię. Uczta dała mam odrobinę boskości czasów mitycznych.Zobaczcie sami, jak pięknie wyglądaliśmy...


Wszystkie zdjęcia znajdują się w galerii - ZAPRASZAMY

                                                                                                                               Bogumiła Łucka

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci