TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ odbędzie się
w PONIEDZIAŁEK o godz. 13:30.
Wszystkie drużyny, które zgłosiły swój udział
zobowiązane są do zgłoszenia się.
p. Beata Adamek
