„SPRZĄTANIE ŚWIATA 2015, to społeczna kampania ekologiczna, która inspiruje i stymuluje społeczności ze wszystkich zakątków świata naszego globu do działań mających na celu zachowanie czystości oraz utrzymanie dobrego stanu środowiska lub jego poprawę”. - za broszurą.
Uczniowie naszej szkoły aktywnie przyłączyli się do tej akcji sprzątając tereny przyszkolne.
Bardzo dziękuję wszystkim
Uczniom i Nauczycielom
za aktywne włączenie się.
p. Beata Biernot