Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

2 października 2015

XIII Edycja Konkursu „Tęcza” - ZAPRASZAMY do udziału.


Zapraszam wszystkich
kochających plastykę, rysunek,
malarstwo i twórczość artystyczną 
do udziału
w XIII Edycji Konkursu „Tęcza”.

Wszystkie informacje otrzymacie w świetlicy.
Konkurs jest organizowany przez Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie     i warto pokazać swoje uzdolnienia i możliwości .


Temat: „ŚWIAT WOKÓŁ NAS”.

Technika: rysunek, praca malarska, wycinanka, wydzieranka, kolaż.

Format: A4 , A3


Termin zgłoszenia do konkursu w świetlicy: 12.10.2015 / październik /

Termin oddania prac do świetlicy:15.12.2015 / grudzień /


Zachęcam, zapraszam, czekam na Was !
Katarzyna Kościelny

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci