Zapraszam wszystkich
kochających plastykę, rysunek,
malarstwo i twórczość artystyczną
kochających plastykę, rysunek,
malarstwo i twórczość artystyczną
do udziału
w XIII Edycji Konkursu „Tęcza”.
w XIII Edycji Konkursu „Tęcza”.
Wszystkie informacje otrzymacie w świetlicy.
Konkurs jest organizowany przez Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i warto pokazać swoje uzdolnienia i możliwości .
Temat: „ŚWIAT WOKÓŁ NAS”.
Technika: rysunek, praca malarska, wycinanka, wydzieranka, kolaż.
Format: A4 , A3
Termin zgłoszenia do konkursu w świetlicy: 12.10.2015 / październik /
Termin oddania prac do świetlicy:15.12.2015 / grudzień /
Zachęcam, zapraszam, czekam na Was !
Katarzyna Kościelny