Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

30 października 2015

Spotkanie z panem Krzysztofem Tusiewiczem

   12 października 2015 roku w Naszej Szkole odbyło się spotkanie z panem Krzysztofem Tusiewiczem, operatorem filmowym, reżyserem, fotografikiem, scenarzystą, absolwentem Wydziału Operatorskiego łódzkiej PWSFTiT. Pan Krzysztof, mieszkający w Bielsku – Białej, w 2006 filmem „Majtam nogami” zdobył I nagrodę w kategorii filmów dokumentalnych na IV Festiwalu Filmów Optymistycznych "Happy End" w Rzeszowie oraz na II Telewizyjnym Festiwalu Filmowym "Kręci się".

      W czasie spotkania nasz gość opowiedział uczniom klasy III A i III C, uczęszczającym na zajęcia filmowe, o zawodach filmowych. Wszyscy wiemy, jakie zadania w filmie pełni reżyser, scenograf operator czy scenarzysta, na spotkaniu dowiedzieliśmy się też o mniej znanych zwodach, między innymi takich jak ostrzyciel, wózkarz, agregaciarz czy fotosista. Bardzo dziękujemy panu Krzysztofowi za świetne wprowadzenie do naszych zajęć. Nasza FOTORELACJA znajduje się tuż przed postami.
                                                                                                                                  Mariola Paluszek

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci