Dnia 22 października 2015r. w naszym Gimnazjum odbyły się prawybory do Sejmu RP w związku z wyborami parlamentarnymi.
Uprawnionych do głosowania było 307 osób.
Głos oddało 66 uczniów.
Wyniki:
1. Prawo i Sprawiedliwość – 10 głosów
2. Platforma Obywatelska – 4 głosy
3. Partia Razem – 5 głosów
4. Partia Korwin – 23 głosy
5. Polskie Stronnictwo Ludowe – 2 głosy
6. Zjednoczona Lewica – 2 głosy
7. Kukiz ’15 – 15 głosów
8. Nowoczesna – 2 głosy
Głosów nieważnych – 3.
Prawybory odbyły się w ramach projektu gimnazjalnego, który realizowali: Michał Mrowiec, Gabriel Duraj, Radosław Kubicjus, Kacper Fołta.
W skład Komisji Wyborczej wchodziły:
Iwona Krzyżak, Maja Schulz, Dominika Mędroń.
Wyniki wyborów w naszej szkole różniły się od oficjalnych podanych przez Państwową Komisję Wyborczą.

