Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

2 listopada 2015

Gimnazjalne Potyczki - etap I


Gratulujemy naszemu zespołowi!

   
     Z satysfakcją informujemy wszystkich znajomych i przyjaciół, że zespół naszych uczennic w składzie: Zuzanna Szuc, Gabriela Węcław i Natalia Wiszniewska z kl. Ib zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiego konkursu GIMNAZJALNE POTYCZKI realizującego projekt „Ekonomia na co dzień”.

    W I etapie przeprowadziliśmy lekcję „Człowiek odpowiedzialny”. Bardzo dziękujemy Pani Marceli Cygoń , która zgodziła się na współpracę z nami i w ramach realizacji tematów z WOS mogliśmy przeprowadzić lekcję w klasie 2b. Dziękujemy całej klasie za współpracę i aktywny udział w zajęciach.

Przed nami trudny etap pod hasłem: TO OD NAS ZALEŻY. Zadaniem jest zdiagnozowanie problemu w naszym środowisku szkolnym lub lokalnym oraz zaplanowanie kampanii społecznej, której celem będzie zmiana zachowań ludzi. Mamy nadzieję, że zachęci to ich, do konstruktywnych działań rozwiązujących problem. Zobaczymy co nam się uda zdziałać. 

Przedstawiamy kilka zdjęć z realizacji zadania z etapu I.

Koordynator konkursu, opiekun zespołu: Katarzyna Kościelny

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci