Koncert
symfoniczny Narodowej Orkiestry Polskiego Radia.
16 grudnia zapraszam na kolejny koncert w Katowicach.
Warunkiem udziału
jest zapisanie się i wpłacenie 15,- ( za przejazd ) do 18.11.
Zapisy przyjmuje
pani Urszula Jakubiak.
Zachęcam. Naprawdę
warto!!!

