Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

20 października 2015

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ - DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015


    13 października br. Samorząd Uczniowski wraz z społecznością uczniowską naszej szkoły uczcili święto swoich nauczycieli poprzez zorganizowanie ( na dwóch długich przerwach obiadowych) krótkiego przedstawienia , w którym wzięły udział Karolina Polok, Iwona Krzyżak i Maja Schulz z klasy 3c oraz Aleksandra Ogórek z klasy 3b.

Samorząd Uczniowski z tejże okazji , kilka dni wcześniej, przeprowadził wśród uczniów sondaż w celu wyłonienia wyróżniających się nauczycieli w czterech kategoriach:

1. „ Kosa” 
2. „ Best Teacher ”
3. „ Dowcipniś” 
4. „Oryginał” 

Zdobywcom zaszczytnych tytułów wręczone zostały pamiątkowe dyplomy.

„Zwycięzcami” zostali:

kat.1 „ Kosa” – pani Beata Biernot 


kat.2 „ Best Teacher ”– pani Monika Kłyszewska




kat.3 „ Dowcipniś” – pan Łukasz Żurek 

kat.4 „Oryginał” – pani Halina Piłocik 


    Dużym zainteresowaniem zarówno nauczycieli jak i uczniów cieszyła się gazetka, na której zawieszone zostały życzenia wraz z laurkami i karykaturami nauczycieli wykonanymi przez uczniów.

     Specjalną karykaturę, która została w sposób wyjątkowy dopracowana , czyli oprawiona w ramkę, otrzymała pani Bogumiła Łucka. 


       Całość uroczystości dopełniło odśpiewane przez uczniów „ Sto lat”.

    Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim pedagogom symboliczną różę i poczęstowali ich przygotowanymi przez siebie słodkościami .

Opiekun SU Irena Danielczyk



CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci