13 października br. Samorząd Uczniowski wraz z społecznością uczniowską naszej szkoły uczcili święto swoich nauczycieli poprzez zorganizowanie ( na dwóch długich przerwach obiadowych) krótkiego przedstawienia , w którym wzięły udział Karolina Polok, Iwona Krzyżak i Maja Schulz z klasy 3c oraz Aleksandra Ogórek z klasy 3b.
Samorząd Uczniowski z tejże okazji , kilka dni wcześniej, przeprowadził wśród uczniów sondaż w celu wyłonienia wyróżniających się nauczycieli w czterech kategoriach:
1. „ Kosa”
2. „ Best Teacher ”
3. „ Dowcipniś”
4. „Oryginał”
Zdobywcom zaszczytnych tytułów wręczone zostały pamiątkowe dyplomy.
„Zwycięzcami” zostali:
kat.1 „ Kosa” – pani Beata Biernot
kat.4 „Oryginał” – pani Halina Piłocik
Dużym zainteresowaniem zarówno nauczycieli jak i uczniów cieszyła się gazetka, na której zawieszone zostały życzenia wraz z laurkami i karykaturami nauczycieli wykonanymi przez uczniów.
Specjalną karykaturę, która została w sposób wyjątkowy dopracowana , czyli oprawiona w ramkę, otrzymała pani Bogumiła Łucka.
Całość uroczystości dopełniło odśpiewane przez uczniów „ Sto lat”.
Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim pedagogom symboliczną różę i poczęstowali ich przygotowanymi przez siebie słodkościami .
Opiekun SU Irena Danielczyk
