Dnia 9 grudnia 2015 o godz. 12.45 w sali 53
odbędzie się
konkurs j. angielskiego przygotowany
przez LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku- Białej.
Wszyscy zapisani uczniowie proszeni są o stawienie się
o godz. 12.40 przed salą 53.
Po konkursie uczniowie wracają na lekcje.
Monika Ryrych
