Gimnazjum Publiczne nr 2
dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej czytelnictwo ZACZYTANI.
Oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych!
Zbieramy książki-nowe i używane -dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach, hospicjach, świetlicach środowiskowych i rodzinnych domach dziecka.
Akcja ma na celu powstanie miejsc, gdzie dzieci będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie i przenieść się w magiczny świat bajek i przygód.
Pomóż i wesprzyj naszą akcję.
Dla nich radość, dla Ciebie punkty i satysfakcja.
Czekam na Ciebie-podaruj książkę od serca!
Punkt zbierania książek: sala 55.
Akcja trwa do 18.12.2015 r.
Więcej szczegółów o akcji na stronie http://zaczytani.org/


