Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

17 listopada 2015

Oddaj - Stwórz - Zainspiruj !


Gimnazjum Publiczne nr 2

dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej czytelnictwo ZACZYTANI. 

Oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych!

Zbieramy książki-nowe i używane -dla dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach, hospicjach, świetlicach środowiskowych i rodzinnych domach dziecka.

Akcja ma na celu powstanie miejsc, gdzie dzieci będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie i przenieść się w magiczny świat bajek i przygód.


Pomóż i wesprzyj naszą akcję. 
Dla nich radość, dla Ciebie punkty i satysfakcja.

Czekam na Ciebie-podaruj książkę od serca!

Punkt zbierania książek: sala 55. 

Akcja trwa do 18.12.2015 r.


Więcej szczegółów o akcji na stronie http://zaczytani.org/

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci