Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

9 listopada 2015

Zbiórka makulatury

ZBIÓRKA MAKULATURY

Zachęcamy Uczniów GP2 do udziału w zbiórce makulatury! 

Makulaturę zapakowaną w paczki prosimy podpisać 
symbolem klasy i nr. z dziennika – ( np. 1a , 31). 

Odbiór odbędzie się w dniach 

od 16 do 20 listopada 2015 
od 7.30 do 8.00 w szatni 
oraz 
21 listopada br.( w sobotę) od godz. 9.00 do godz. 11.00.

Zaangażujcie rodzinę, sąsiadów, znajomych!

Zbierając makulaturę – ratujesz lasy!

W sobotę asortyment można wzbogacić, przynosząc tworzywa sztuczne typu: 
folie, butelki PET, opakowania po szamponach i środkach czystości.

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci