ZBIÓRKA MAKULATURY
Zachęcamy Uczniów GP2 do udziału w zbiórce makulatury!
Makulaturę zapakowaną w paczki prosimy podpisać
symbolem klasy i nr. z dziennika – ( np. 1a , 31).
Odbiór odbędzie się w dniach
od 16 do 20 listopada 2015
od 7.30 do 8.00 w szatni
oraz

