Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

7 lutego 2013

Medale rozdane!


W grudniu 2012 roku zakończyliśmy XIV Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 12 uczniów. Zawodnicy rozgrywali mecze każdy z każdym. Po wielu ciekawych i zaciętych pojedynkach zwycięzcami zostali:   
I miejsce- Łukasz Staszek
II miejsce- Paweł Janik
II miejsce- Bartłomiej Młynarczyk                          

Od lewej: Bartłomiej Młynarczyk, Paweł Janik, Łukasz Staszek
Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i drobne upominki .
Najlepszym tenisistom naszej szkoły gratulujemy !!!
Urszula Jakubiak

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci