W grudniu 2012 roku zakończyliśmy XIV Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 12 uczniów. Zawodnicy rozgrywali mecze każdy z każdym. Po wielu ciekawych i zaciętych pojedynkach zwycięzcami zostali:
I miejsce- Łukasz Staszek
II miejsce- Paweł Janik
II miejsce- Bartłomiej Młynarczyk
| Od lewej: Bartłomiej Młynarczyk, Paweł Janik, Łukasz Staszek |
Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i drobne
upominki .
Najlepszym tenisistom naszej szkoły gratulujemy !!!
Urszula Jakubiak