Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

7 lutego 2013

Mistrzostwa szkoły w SUDOKU


1 lutego 2013 roku odbyły się zorganizowane przez świetlicę szkolną  VIII Mistrzostwa Szkoły  w „Sudoku”.  Uczestnicy mistrzostw musieli zmierzyć się z trzema diagramami o umiarkowanym stopniu trudności. Najlepsza okazała się uczennica Lidia Le Thanh z klasy I b, która poradziła sobie z konkursowymi zadaniami w ciągu piętnastu minut i tym samym uzyskała tytuł „Mistrza Sudoku”. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy I b Weronika Puchalik, a trzecie Ewa Różycka z klasy II a. 
Mistrzyni Sudoku Lidia Le Thanh 

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do wspaniałej zabawy z sudoku.
Urszula Jakubiak

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci