1 lutego 2013 roku odbyły się
zorganizowane przez świetlicę szkolną VIII Mistrzostwa Szkoły w „Sudoku”. Uczestnicy mistrzostw musieli zmierzyć się z
trzema diagramami o umiarkowanym stopniu trudności. Najlepsza okazała się
uczennica Lidia Le Thanh z klasy I b,
która poradziła sobie z konkursowymi zadaniami w ciągu piętnastu minut i tym
samym uzyskała tytuł „Mistrza Sudoku”. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy I
b Weronika Puchalik, a trzecie Ewa Różycka z klasy II a.
| Mistrzyni Sudoku Lidia Le Thanh |
Zwycięzcom
gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do wspaniałej zabawy z sudoku.
Urszula Jakubiak