Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

8 lutego 2013

"Sąd nad papierosem"



1 lutego 2013 roku odbył się apel dla III klas podsumowujący przeprowadzony w klasie 3 C program profilaktyki palenia tytoniu Znajdź właściwe rozwiązanie. Uczniowie przygotowali przedstawienie pt.: „Sąd nad papierosem”, który miał na celu uświadomić uczniom naszej szkoły, jakie konsekwencje niesie za sobą nałóg palenia papierosów. Mimo trudnego i ważnego tematu w tekście nie zabrakło poczucia humoru. 
Przedstawienie zawierało scenki humorystyczne, czym przyciągnęło uwagę oglądających i zapewne bardziej zostanie zapamiętany. 

Wystąpili: Dominika Daniel, Piotr Nowosiadło, Monika Zagórska, Damian Le Thanh, Agata Laszczak, Weronika Majewska, Klaudia Strządała, Aleksandra Klekot, Kinga Mederska, Julia Żabnicka i Damian Łukosz.

Paulina Chlewicka

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci