1 lutego 2013 roku
odbył się apel dla III klas podsumowujący przeprowadzony w klasie 3 C program
profilaktyki palenia tytoniu Znajdź właściwe rozwiązanie. Uczniowie
przygotowali przedstawienie pt.: „Sąd nad papierosem”, który miał na celu uświadomić
uczniom naszej szkoły, jakie konsekwencje niesie za sobą nałóg palenia papierosów. Mimo trudnego i ważnego tematu w tekście nie
zabrakło poczucia humoru.
Przedstawienie zawierało scenki humorystyczne, czym przyciągnęło uwagę oglądających i zapewne bardziej zostanie zapamiętany.
Wystąpili: Dominika Daniel, Piotr Nowosiadło, Monika Zagórska, Damian Le Thanh,
Agata Laszczak, Weronika Majewska, Klaudia Strządała, Aleksandra Klekot, Kinga
Mederska, Julia Żabnicka i Damian Łukosz.
Paulina Chlewicka