W dniu dzisiejszym odbył się
uroczysty apel poświęcony patronowi naszej szkoły Januszowi Kusocińskiemu.
Podczas uroczystości poprzez prozę ,
poezję i wykorzystanie prezentacji multimedialnej zostało przedstawione
życie „Kusego” oraz jego osiągnięcia
sportowe i osobiste.
Przedstawiciele klas I, II i III złożyli
kwiaty pod tablicą pamiątkową poświęconą temu wielkiemu sportowcowi i Polakowi.
Katarzyna Kościelny, Małgorzata Krótka
