W wigilię tłustego czwartku do kolejnej akcji ruszyli wolontariusze Pól Nadziei.
Tym razem przygotowano dla naszej
gimnazjalnej społeczności coś słodkiego. Dzięki uprzejmości supermarketu Auchan
i cukierni Malinowa sprzedawane były przepyszne pączki. Nikt nie liczył kalorii
i ani pieniążków, bo satysfakcja była podwójna – wsparcie budowy hospicjum oraz
coś dla brzucha J.
Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i
liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych akcjach!
Najbliższa okazja to zajęcia
fitness, które odbędą się 27 lutego 2013 roku, czyli okazja zrzucić
zbędne kilogramy, przed zbliżającą się WIOSNĄ!!! Zapraszamy.
Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek