Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

17 lutego 2013

Sprzedaż pączków


              W wigilię tłustego czwartku do kolejnej akcji ruszyli wolontariusze Pól Nadziei.
Tym razem przygotowano dla naszej gimnazjalnej społeczności coś słodkiego. Dzięki uprzejmości supermarketu Auchan i cukierni Malinowa sprzedawane były przepyszne pączki. Nikt nie liczył kalorii i ani pieniążków, bo satysfakcja była podwójna – wsparcie budowy hospicjum oraz coś dla brzucha J

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych akcjach!  Najbliższa okazja to zajęcia fitness, które odbędą się 27 lutego 2013 roku, czyli okazja zrzucić zbędne kilogramy, przed zbliżającą się WIOSNĄ!!! Zapraszamy.
                                                                                                                                                   
Katarzyna Maciejowska-Bączek
Beata Adamek

CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci