15 października br. w Bielsku - Białej
odbyła się uroczysta inauguracja
PÓL NADZIEI.
To już kolejny rok, kiedy będziemy wspierać bielskie Hospicjum im. Jana Pawła II.
Jak było?
Zapraszamy do przeczytania naszej relacji - KLIK.
Beata Adamek
Katarzyna Maciejowska-Bączek
Katarzyna Sikora
