09 października 2015 roku klasy pierwsze naszego gimnazjum uczestniczyły w uroczystości otrzęsin. Uczniowie pojechali do Warowni (Pszczyna), gdzie przeżyli wyjątkowe chwile. Koordynatorzy podzielili wszystkich na grupy i przydzielili wyjątkowe zadania.
Żakowie musieli skonstruować np. ,, pudełko" na jajko w taki sposób, aby zrzucone z góry nie rozbiło się... Zadaniom nie było końca.
Po ich wykonaniu wszyscy uczniowie otrzymali tytuł : ,, Gimnazjalisty ".
Po ich wykonaniu wszyscy uczniowie otrzymali tytuł : ,, Gimnazjalisty ".
Na zakończenie posilili się kiełbasą upieczoną nad ogniskiem .
Młodzież była bardzo zadowolona. Wycieczka zintegrowała uczniów z nauczycielami oraz spowodowała, że wszyscy wrócili do Czechowic -Dziedzic jako pełnoprawni gimnazjaliści.
Więcej zdjęć na pamiątkę tego wydarzenia , umieszczono w GALERII - klik.