Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. /Adam Mickiewicz/

20 października 2015

Otrzęsiny uczniów klas pierwszych w Gimnazjum Publicznym nr 2 w roku szkolnym 2015/2016.


    09 października 2015 roku klasy pierwsze naszego gimnazjum uczestniczyły w uroczystości otrzęsin. Uczniowie pojechali do Warowni (Pszczyna), gdzie przeżyli wyjątkowe chwile. Koordynatorzy podzielili wszystkich na grupy i przydzielili wyjątkowe zadania. 


Żakowie musieli skonstruować np. ,, pudełko" na jajko w taki sposób, aby zrzucone z góry nie rozbiło się... Zadaniom nie było końca.
Po ich wykonaniu wszyscy uczniowie otrzymali tytuł : ,, Gimnazjalisty ".




    Na zakończenie posilili się kiełbasą upieczoną nad ogniskiem .

 Młodzież była bardzo zadowolona. Wycieczka zintegrowała uczniów z nauczycielami oraz spowodowała, że wszyscy wrócili do Czechowic -Dziedzic jako pełnoprawni gimnazjaliści.


Więcej zdjęć na pamiątkę tego wydarzenia , umieszczono w GALERII - klik.


CYBERNAUCI - bezpieczni w sieci